GRAFONO NEDİR?

GRAFONO sesinizin grafik hali, sesinizin sanata dönüşmüş halidir.

Ses izimiz aynen parmak izi gibi kişiye özeldir. Hiçbir ses izi birbirinin aynı değildir. Herhangi bir sesi GRAFONO yapabilirsiniz. İster sesinizi kaydedip sevdiklerinize mesaj yollayabilirsiniz, ister çaldığınız bir enstrümanın sesini kaydedip ses izini sanata dönüştürürsünüz.

Bebeğinizin ilk kelimeleri, evlilik yeminleriniz, doğum günü kutlaması, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, yılbaşı kutlaması, bayram tebriği, o en sevdiğiniz otomobilin egzoz sesi, bayıldığınız bir film repliği, bir aşk sözcüğü, bir evlenme teklifi, bir gülücük, bir anı…

GRAFONO’nuzun türünü, boyutunu, rengini seçip, siparişinizi tamamladıktan sonra ses dosyanızı, size gönderdiğimiz sipariş numarasını konu başlığına ekleyerek, ses@grafono.com adresine göndermeniz gerekmektedir. Ses kaydınızın formatı ogg, m4a, mp3, wav, wma veya flac olabilir. Ayrıca avi, mpeg, mov, mp4 gibi video formatındaki dosyalarınızdan da sesi ayrıştırabiliyoruz.

Sipariş onayından sonra 4 iş günü içerisinde ürününüz kargoya verilecektir. Teslimat süresi 4-6 iş günüdür.

Kanvas Baskı

  • Kanvas (Tuval) baskılarımızı tüm dünyada kabul edilen en iyi iç mekan baskı teknolojisi HP yazıcılar kullanarak üretim yapmaktayız.
  • Baskılarımız kesinlikle solvent bazlı boya içermemektedir. Tamamen su bazlı boyalar kullanarak basılmaktadır.
  • Tablolarımızda kullandığımız %100 pamuklu amerikan kanvas 300 gr/m2 olup, dijital baskılarda mükemmel renk doğruluğu sağlamak ve yıllarca dayanmak için seçilmiştir.
  • Kanvas baskılar 3 cm kalınlığında fırınlanmış, kurutulmuş cam ağacından şaselere tamamen el işçiliği ile gerilmektedir. Bu sayede tablolarınız eğilip bükülmeden, uzun yıllar şeklini koruyabilmektedir.
  • 30×60 cm, 40×80 cm ve 50×100 cm olmak üzere 3 farklı boy kanvas baskı sunmaktayız.
  • Baskıdan sonra resim boya ve kumaşının nem, ısı gibi dış faktörlerden etkilenmemesi için korumaya alınması gerekmektedir. Bu özellikleri sağlamak ve tablonuzun ömrünü uzatmak için sağlığa zararsız su bazlı vernik ile tablonuz korumaya alınmaktadır.
  • Kanvas tablonuzu çerçeveletmek isterseniz, 4 cm kalınlığında 2 cm yüksekliğinde siyah plastik bir çerçeve yapabilmekteyiz. Tüm kanvas tablolar, karton ve  baloncuklu plastik ambalaja sarılarak, hasar görmeden elinize ulaşacak şekilde paketlenmektedir.

Poster Baskı

  • Poster baskılarımız ise gene HP yazıcılar ile en iyi kalite 235 gr/m2 parlak poster kağıdına basılmaktadır.
  • Poster baskılar karton tüp içine konarak elinize ulaştırılacaktır.Maalesef hiçbir kargo firması cam çerçeveli bir tabloyu kırılmaya karşı sigortalamıyor. Bu sebepten dolayı poster baskılarımızda çerçeve seçeneği sunamıyoruz.

Mini Grafono

Masaüstü GRAFONO ise 15×20 cm ebadında, siyah, beyaz ve kırmızı çerçeve seçenekleri olan ister masaüstünde, ister duvarınıza asarak kullanabileceğiniz 13×18 cm ebadında 235 gr/m2 mat kağıt baskı ile gönderilmektedir.

Alt Metin

Tablolarınızda alt metin isterseniz, 25 karaktere kadar metin girişi yapabiliyorsunuz. Bu alanı boş bırakırsanız, hiçbir mesaj yazılmayacaktır.

Kare Kod

Kare kod seçeneği eklerseniz, sipariş verirken yolladığınız ses kaydınızı kendi sunucularımız üzerinde bir klasöre yerleştiriyoruz. Cep telefonunuzdaki kare kod okuyucu uygulamanız ile bu kodu okutursanız, mesajınızı cep telefonunuzdan dinleyebiliyorsunuz.